14 gru 2016 20:59:07

Masz już wszystkie prezenty?

14. grudnia…czyli zostało 10 dni do Świąt! A w czternastym okienku kalendarza znajdziesz:

  • herbatę malinowe goji
  • lub kawę śliwkowo – rumową

Herbata malinowe goji o orientalnym smaku goji z nutą malin. Bardzo kolorowa, bardzo kusząca…

Skład: herbata biała, owoce goji, rodzynki, skórka curacao,  liście jeżyn,  aromat,  płatki  róży,  kwiaty robinii, kwiat granatu,  kwiat malwy, maliny

Pamiętaj, że białą herbatę możesz parzyć 3-4 razy i dzięki temu dłużej cieszyć się jej smakiem.

Herbata malinowe goji  jest  jedyną białą herbat ą, którą znajdziesz w kalendarzu. Delikatny, pozbawiony goryczy smak białej herbaty przypadnie większości do gustu.  Biała herbata zapobiega chorobom nowotworowym i chorobom układu krążenia. Posiada właściwości antywirusowe, bakteriobójcze oraz redukuje ryzyko wystąpienia reumatyzmu.

Kawa śliwkowo –rumowa. U nas serwowana z brownie, a u Ciebie?

PS: Ciężko uwierzyć, że minęło już czternaście dni z kalendarzem adwentowym i jeszcze tylko 10 okienek pozostało do otwarcia… 10 dni, przygotowania w pełni, szaleństwo zakupów…no i właśnie – czy masz już wszystkie prezenty przygotowane? Podsuwamy mały pomysł…w naszym sklepie znajdziesz dwa zestawy prezentowe na święta. Świąteczny zestaw z herbatą oraz świąteczny zestaw z kawą. Oba zestawy zawierają nowe smaki kawy i herbaty, których nie znajdziesz w kalendarzach. Zapraszamy do zakupów i możemy zagwarantować, że wszystkie zamówienia opłacone do 21. grudnia zostaną spakowane i wysłane jeszcze przed świętami.

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu