28 maj 2018 12:12:02

Dzień Dziecka - zróbmy sobie święto!

1 czerwca – każdy z nas dobrze zna tę datę – czekacie w tym dniu na wyjątkową niespodziankę czy też sami szykujecie ją dla innych? Dzień Dziecka kojarzy się nam głównie z obdarowywaniem maluchów górą zabawek i słodyczy, a przecież tak naprawdę górnej granicy wiekowej brak i każdy z nas może mieć w tym dniu swoje święto :)

A tak na marginesie, czy wiecie kiedy i jak się to wszystko zaczęło ? Dzień Dziecka ustanowiono ok. 65 lat temu, aby zwrócić uwagę na prawa i bezpieczeństwo dzieci na całym świecie, sens tego  święta jest zatem znacznie głębszy niż mogłoby się wydawać. Tym bardziej warto zaakcentować ten dzień w jakiś miły i radosny sposób - i przypomnieć sobie, że przecież dziecko jest w każdym z nas.

Jeśli chcecie przypomnieć o tym bliskiej Wam osobie, Bajkowy Świat Herbaty z pewnością Wam się przyda…A może jakiś inny wyjątkowy smak zabierze Was w podróż do dziecięcych chwil – Tajemniczy ogród, Spacer w chmurach czy Kolorowe czary… Sprawdźcie! Zwłaszcza, że z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy dodatkowo rabat -10% na cały asortyment (kod rabatowy: dziendziecka2018 ; promocja ważna do 1.06.2018) .


PS: Wszystkiego dziecięcego !

napisała
- Monika

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu