14 maj 2018 19:12:11

Dzień Matki

Jest taki dzień w kalendarzu, o którym naprawdę nie można zapomnieć. Jest taki dzień, kiedy to laurki od dzieci powstają w ponadprzeciętnej ilości, a wielu z nas uświadamia sobie, że dla kogoś nadal pozostaliśmy dziećmi, niezależnie od tego, ile wiosen już za nami;)

DZIEŃ MATKI …. i nasze kochane mamy - kochające bezwarunkowo, z niepowtarzalną cierpliwością.  One z pewnością czekają w tym dniu na nasz drobny gest i dobro słowo, które wtedy nabiera wyjątkowego znaczenia.  Warto pokazać, że o nich pamiętamy niezależnie od dzielących nas spraw czy kilometrów oraz, że doceniamy każdą chwilę, którą poświęciły dla nas.

Specjalnie z tej okazji  przygotowaliśmy kilka upominków, które pozwolą wyrazić nasze uczucia (klik). A jeśli w tym szczególnym dniu nie możesz spotkać się z kochaną mamą – wtedy skorzystaj z bezpłatnej opcji prezentowej i wyślij upominek bezpośrednio do niej (klik)*. Wyobraź sobie minę mamy, gdy odbierze niespodziewaną przesyłkę… Pewnie niejedna sentymentalna łezka uzupełni ilość płynu w filiżance herbaty, którą zaparzy… I o to właśnie chodzi!

26 maja tuż tuż :)   Który aromatyczny i pachnący upominek wybierzesz dla swojej Mamy?

*kurier podejmuje próbę dostarczenia przesyłki tylko w dni robocze; Dzień Matki wypada w sobotę, dlatego kurier może zostać nadany tak aby zamówienie zostało dostarczone 25. maja (lub we wcześniejsze albo kolejne dni robocze).

napisała
- Monika

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu