21 wrz 2017 18:28:23

hello autumn!

Sezon jesień/zima to z pewnością nasz najulubieńszy okres! Dlaczego? Bo to właśnie wtedy  wszyscy najbardziej kochamy kawę i herbatę;) Nie ma przecież niż wspanialszego niż kubek rozgrzewającej i aromatycznej herbaty w dłoni, gdy za oknem zimno, szaro, buro i ponuro (no chyba, że kubek kawy:) ). Do tego ciepły i mięciutki koc oraz dobra książka, serial albo film … i jesteśmy w raju :)


Co przygotowaliśmy  do tego raju? Jakie wyjątkowe okazje, święta, oraz nowości czekają nas jesienią?


Po pierwsze. Uwaga wszystkie dziewczyny! DZIEŃ CHŁOPAKA!!! 30. Września - w tym roku to sobota. Czym byłby raj bez naszych chłopaków?!?! Specjalnie dla nich przygotowaliśmy dwa zestawy: HERBACIANE ŻYCZENIA DLA CHŁOPAKA (klik) oraz KAWOWE ŻYCZENIA DLA CHŁOPAKA (klik). Jak myślisz: Chłopak woli kawę, czy herbatę? Dla tych, którzy preferują kawę - wybraliśmy 10 smaków kawy, które płci męskiej w szczególności przypadną do gustu. A dla tych, którzy wolą herbatę – mamy podobny zestaw, ale z saszetkami herbat. Natomiast jeśli chłopak uwielbia i kawę i herbatę – to rozpieść go maksymalnie  - i podaruj oba upominki (w sklepie, w promocyjnej cenie - klik).


Po drugie. 14. Października – DZIEŃ NAUCZYCIELA. Dobra herbata i kawa to ponadczasowy  i gustowny pomysł na prezent. Duży pojemnik z kawą (klik) lub herbatą (klik) ucieszy każdego miłośnika kawy i herbaty. Chcesz podziękować nauczycielowi  w tym szczególnym dniu? Być może koś z bliskich jest nauczycielem? Będziemy zaszczyceni móc sprawić radość nauczycielom w tym wyjątkowym dniu. Oprócz dużych pojemników z kawą i herbatą polecamy również klasyczne zestawy: KAWY POLECANE Cup&You (klik) oraz HERBATY POLECANE Cup&You (klik).


Po trzecie. HALLOWEEN, 31.Października . Ale nie zdradzamy jeszcze tajemnicy co przygotowujemy! Muszą przecież zostać jakieś niespodzianki:) .


A ponadto pojawiać się będzie wielu różnych jesienno-zimowych nowości. Już teraz w sklepie znaleźć możesz upominek HELLO AUTUMN! (klik) To kompozycja herbat -  idealnych na jesienne wieczory, w zestawie z zaparzaczem wiewiórką. Za chwilę pojawi się zestaw PIERWSZA POMOC NA CHŁODNE DNI. I już w październiku – UWAGA!, UWAGA! –  w ofercie sklepu znajdziesz KALENDARZE ADWENTOWE!!!


Zapraszamy do częstych odwiedzin! Już teraz i wkrótce - te oraz inne nowości!

Bądźmy jak najczęściej w raju:)

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu