3 lut 2017 15:04:21

herbaciane i kawowe love

Gdzie nie spojrzeć wszędzie serca, czerwień, róż, klimat zakochania…bo już niebawem Walentynki:) My również nie bojkotujemy Święta Zakochanych i  dajemy się porwać romantycznym i miłosnym barwom.  Ostatnio w sklepie pojawiły się dwie wyjątkowe puszki: Zakochane herbaty Cup&You i Zakochane kawy  Cup&You.  Oprócz tego, że puszki są w kształcie serca i zawierają  7 saszetek z herbatą lub kawą – to całość została oprószona konfetti w kształcie serca i opakowana w czerwoną torbę prezentową.

Zestaw Zakochane herbaty Cup&You zawiera 7 saszetek z różnymi smakami herbaty, wybranymi specjalnie dla Zakochanych, z dodatkami cukrowych serduszek lub pączków kwiatów. Są to herbaty: chińska róża (herbata czarna), czerwone serduszko (herbata czarna), gwiezdny pył (herbata czarna), tajemniczy ogród (herbata zielona), owoc miłości (mieszanka owocowa), magiczna noc (mieszanka owocowa), spacer w chmurach (herbata biała). Z kolei zestaw Zakochane kawy Cup&You zawiera 7 saszetek z mieloną kawą Brazylia Santos o smakach:  malaga, cherry, crème brulee, amore mio, poziomki w śmietanie, czekoladowo-pomarańczowa, wiśnie w czekoladzie. Który zestaw bardziej Ci się podoba?

Ale to nie wszystko, ponieważ dzięki nowej opcji dostępnej w sklepie – „ wysyłka na prezent z osobistą wiadomością” możesz wysłać Walentynkę. Doskonałymi prezentami do walentynki będą zestawy Zakochane herbaty Cup&You  i  Zakochane kawy Cup&You, ale wybrać można dowolny Prezent ze sklepu  - aby skorzystać z tej opcji.

Życzymy miłosnych Walentynek!

 

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu