9 lut 2021 08:41:56

Odrobina miłości w upominku

Miłość, miłość, miłość dookoła.

Każdy z nas kogoś kocha. Mamę, męża, babcię, brata, przyjaciółkę, chłopaka… wymieniać możemy długo. Miłość ma wiele odmian. Można ją okazywać na milion sposobów, a każdy dzień jest dobry, aby powiedzieć bliskiej osobie, że jest dla nas ważna i że ją kochamy. Wystarczy spędzić razem trochę czasu lub podarować sobie upominki pełne radości, szczęścia i miłości. Luty, to miesiąc w którym obchodzimy Walentynki, ale powodów obdarowania kogoś prezentem jest więcej. Urodziny, imieniny, rocznica lub tak po prostu bez powodu, aby wywołać uśmiech na twarzy kogoś bliskiego i sprawić mu przyjemność.

 

Pozostając w temacie miłości i upominków przedstawimy Ci kilka propozycji prezentowych.

 

Seria Panda Love – NOWOŚĆ!

Torebki z motywem przewodnim uroczej pandy i elementem noska serduszka. Zawierają kawę lub herbatę, do wyboru - w zależności od upodobań. W zestawie Coffee Love znajdziemy 10 saszetek kawy wraz ze słodkościami pod postacią dziesięciu 12g czekoladek o smaku kawowym, orzechowym, kakaowym oraz amaretto. Zestaw Tea Love składa się z dziesięciu saszetek sypanej herbaty i zaparzacza z serduszkiem. Dodatkowo w ofercie znajdziesz kubek ceramiczny, z uszkiem i motywem pandy. Razem z pokrywka ceramiczną, w tym samym wzorze oraz z metalowym zaparzaczem. W takim kubku herbata naepwno smakować będzie miłością????

 

Seria HERBATA/KAWA Z TOBĄ – NOWOŚĆ!

Jeśli chcesz przekazać swojej drugiej połówce wiadomość, że kawę lub herbatę lubisz pić najbardziej w jej towarzystwie, to wybierz jeden z naszych nowych upominków: Kawa z Tobą, Herbata z Tobą. Zestawy składają się z 20 saszetek z sypaną herbatą o różnych smakach i rodzajach, lub z 20 różnych mielonych kaw smakowych. Będzie co pić!

 

Seria LOVE MESSAGGE – NOWOŚĆ!

Upominki wyglądające jak koperta/list miłosny. Piękne, wymowne opakowanie - z pewnością spodoba się osobie obdarowanej. W środku znajduje się 14 różnych herbat sypanych lub 14 mielonych kaw smakowych. Upominki te zostały zainspirowane naszą wcześniejszą serią – Herbaciana i kawowa przesyłka z sercem, która cieszyła się bardzo dużą popularnością.

 

I NA KONIEC KILKA PRAKTYCZNYCH WSKAZÓWEK

Nie zapomnij, że w naszym sklepie skorzystać możesz z darmowej opcji prezentowej i zamówiony prezent nadać bezpośrednio do osoby, którą chcesz obdarować. Z pewnością będzie to ogromna niespodzianka i wielkie zaskoczenie! Dodatkowo, na Twoje życzenie -  przygotujemy bilecik z wiadomością, którą nam wskażesz w zamówieniu. Dla ułatwienia podajemy kilka pomysłów miłych słów, które możesz umieścić w wiadomości:

 

,, Nikt mi nie dał tyle szczęścia co Ty. Ty wypełniasz me marzenia i sny. Ty uśmiechem rozgrzewasz mnie w zimie. Niechaj miłość nasza nigdy nie zginie.”

 

,, Twoje oczy blaskiem płoną, jak dwie gwiazdki na błękicie. Bądź mą gwiazdką wymarzoną, i świec mi przez całe życie.”

 

,, Miłość można wyrazić na wiele sposobów. Na przykład można ją wysłać wprost do osoby, która to teraz czyta.”

 

,, Twoje serce jest moim domem

ciepłym, przytulnym i miłym.

To jedyne miejsce, gdzie pragnę być.

O każdej porze dnia i nocy

Kocham Cię!”

 

,, Jesteś dla mnie wszystkim:

słońcem, marzeniem, przyszłością.

Całym moim światem.

Jesteś moją miłością.”

 

,, Serce moje nie kłamie,

Lecz bardzo mocno bije.

Ciebie jednego kocham,

Dla Ciebie jednego żyję.”

 

 

Jesteśmy bardzo ciekawi czy w tym roku wyślesz Walentynkę swojej drugiej połówce.

napisała Paulina

Twój komentarz* wymagane pola