10 mar 2017 11:34:44

Pssssstt!!! zdradzamy okoliczności wysyłanych Prezentów

Z pełną świadomością musimy przyznać się, że zaskoczyliście nas popularnością wysyłanych przesyłek bezpośrednio na prezent. Popularność to jedno, a oryginalne pomysły z powodu jakich okoliczności zostają wysłane  - to drugie:)

Ale zacznijmy od początku. Dla niewtajemniczonych - w skrócie wyjaśnimy, że w sklepie można skorzystać z opcji „Wysyłka na prezent z osobistą wiadomością”, w ramach której Prezent wysyła się bezpośrednio do osoby, którą chcemy obdarować, a do tego dokładamy liścik z własną dedykacją/wiadomością. Przesyłka zostaje również oznaczona specjalną etykietą,  dzięki której już przy odbiorze wiadomo, że to Prezent. Opcja ta jest całkowicie darmowa przy zakupie dowolnego produktu w sklepie.

Z jakimi okolicznościami najczęściej związane są wysyłane Prezenty?

Urodziny. To najpopularniejsza okoliczność, a liścik z dedykacją zawiera po prostu życzenia urodzinowe. Urodziny siostry, brata, mamy, taty, babci, dziadka, kuzyna, kuzynki, dziewczyny, chłopaka, przyjaciółki…ale zdarzyły się też urodziny czworonoga! Tak jest – urodziny pieska, z życzeniami dla pupila i jego właściciela… a herbatki przeznaczone chyba dla właściciela? (jak myślicie?) :) W tej okoliczności zaczęliśmy się zastanawiać czy może nie powinniśmy wprowadzić jakiegoś asortymentu dla czworonogów;) .

Dzień Babci i Dziadka, Walentynki, Dzień Kobiet.  Te święta nadarzyły się od kiedy uruchomiona została opcja wysyłki na prezent z osobistą wiadomością i dzień przed tymi świętami  „stawaliśmy na głowie” aby każda przesyłka została dostarczona na czas. W nocy wspomagaliśmy się naszymi smakowymi kawami – kofeina zawsze dobra na pobudzenie:). Nie zawaliliśmy żadnego terminu:).

Podziękowania, Przeprosiny.  To kolejne z popularnych okoliczności. Bo czy znacie lepszy pomysł na podziękowanie niż sprawienie niespodzianki bliskiej osobie?  Albo coś lepszego na „roztopienie serca” niespodzianką w ramach przeprosin?

Na poprawę humoru. Tak, tak…okoliczność  uwielbiana przez kobiety. To kobiety są przecież mistrzami robienia wszelkich niespodzianek, a zwłaszcza w sytuacjach kryzysowych. Zgodzicie się? Dla przyjaciółki w kryzysie, dla przepracowanej mamy, dla babci w szpitalu, dla koleżanki po oblaniu egzaminu, dla siostry która rozstała się z chłopakiem, dla kuzynki która nie może znaleźć pracy, dla córki która nie może przyjechać na święta do domu… wiele okoliczności, ale jedno jest pewne – już sama pamięć jest balsamem dla duszy.

Jakie inne okoliczności wysyłki na prezent zdarzają się w sklepie? Nierzadko pojawiały się Prezenty motywacyjne, np. „na dobre zaliczenie egzaminów”, „na wytrwanie w diecie”, „na wytrwanie w rzuceniu palenia”. Pojawiały się również Prezenty gratulacyjne: „z okazji jubileuszu”, „z okazji obrony pracy doktoranckiej”, „z okazji awansu”. I zdarzały się Prezenty bez okazji z dedykacją  „po prostu cieszę się że jesteś”, „mam ochotę sprawić Ci przyjemność”.

Bardzo jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze inne dedykacje prezentowe przytrafią się. A może Wam przychodzi do głowy jakiś oryginalny i szalony pomysł?

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu