18 maj 2022 13:08:55

Jaka Mama, taki upominek – prezent do zadań specjalnych dla Super Mamy!

Dzień Matki to najbardziej oczekiwany dzień w maju. To wtedy mamy okazję odwdzięczyć się naszym Super Mamom za cały trud, jaki wkładają w nasze wychowanie, nieziemską wręcz cierpliwość z jaką znoszą nasze fanaberie oraz bezgraniczną miłość z jaką patrzą na nas każdego dnia. Chyba zgodzicie się z nami, że zasługują na podarunek wyjątkowy i przemyślany. Za chwilę pomożemy Ci dobrać idealny prezent na Dzień Matki, nawet jeśli nie wiesz jeszcze czego szukasz.

Aromatyczna wisienka na torcie

Twój prezent na Dzień Matki jest już praktycznie gotowy. Rozglądasz się jeszcze za odpowiednim dodatkiem, który będzie jego zwieńczeniem? Nasze kwieciste torebki i pudełka będą jak znalazł! Zależnie od tego, czy Twoja Mama jest wielbicielką dobrej herbaty lub amatorką mocnej kawy, zdecyduj się na Herbatę dla Mamy w kwiecistej torebce (klik) lub Kawę dla Mamy w kwiecistej torebce (klik). Oba zestawy to precyzyjnie dobrana mieszanka saszetek z najwyższej jakości herbatą liściastą oraz kawą w różnych smakach. Taki dodatek z pewnością zostanie dobrze wykorzystany do regeneracji sił po każdym perfekcyjnie spełnionym przez Super Mamę zadaniu. A jeśli zadania Super Mamy są naprawdę wymagające, wybierz większy zestaw herbat w kwiecistym pudełku (klik) lub zestaw kaw w kwiecistym pudełku (klik).

Zestaw do zadań specjalnych

Twoja Super Mama cały dzień pracuje na pełnych obrotach? Sprezentuj jej odpowiedni zestaw, który pozwoli jej zwolnić od czasu do czasu. Zatroszcz się o każdy szczegół tak, aby otrzymała wszystko czego trzeba, by w pełni się zrelaksować. Przyda Ci się tu zestaw do zadań specjalnych. Kwieciste pudełko z herbatą (klik), piękna, delikatna filiżanka ze spodkiem z naszej polskiej porcelany (klik) i do tego jedna z odprężających świec sojowych o przepięknym zapachu (klik). Każda Mama potrzebuje chwili dla siebie. Znajdź cichy kąt w domu, zaparz jej filiżankę ulubionej herbaty, zapal świecę i włącz jej ulubiony serial lub ulubioną muzykę w tle. Mała rzecz, a dla naszych Super Mam bezcenna.

Podaruj wyjątkowy Powerbank

Super Mama wydaje się mieć niekończące się pokłady energii do wypełniania super zadań? Zadbaj o to, by te pokłady nigdy się nie wyczerpały. Podstawą Powerbanku na Dzień Mamy niech będzie kwiecista torebka (klik) lub pudełko z kawą (klik), w których schowana została aromatyczna moc kawowych ziarenek  w wielu różnych smakach. Dopełnieniem tego zestawu na Dzień Matki niech będzie drobiazg w postaci czekoladowego serduszka z truskawkami (klik) lub orzechami laskowymi (klik). Dobra czekolada to konkretny zastrzyk hormonów szczęścia – serotoniny, dopaminy i endorfin. Oprócz tego dobre źródło magnezu potrzebnego do prawidłowej pracy układu nerwowego, mięśniowego i tego co najważniejsze – serca Super Mamy.

Super Box dla Super Mamy!

Super Mama nie tylko jest „super”. Może być również słodka, stylowa, a już z pewnością jest wyjątkowa. Tak jak nasze boxy stworzone specjalnie na Dzień Matki (klik). Odkryj moc wszystkich powyższych pomysłów na prezent dla Mamy, zamkniętych w eleganckim, białym boxie podarunkowym. Zadbaj o każdy szczegół i przekaż Super Box w oryginalnej torebce prezentowej Cup&You (klik), która idealnie pomieści Twój podarunek. Taka opcja to w 100% dopieszczony upominek na Dzień Matki, który godny będzie tak ważnej w Twoim życiu osoby.

„Nie każdy superbohater nosi pelerynę”, ale każda Super Mama pije kawę i herbatę od Cup&You! Niech i Twoja Mama dołączy do tego zacnego grona. Wybierz zestaw prezentowy na Dzień Mamy, a my zajmiemy się resztą. Spakujemy go z największymi honorami i bezpiecznie dostarczymy do rąk Twojej Super Mamy. 

PS. Nie każdy superbohater nosi pelerynę. Gdyby tak było… nasze Super Mamy nie musiałyby się już nigdy zastanawiać co ubrać.

napisała Monika

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 5% rabatu