24 kwi 2017 14:25:44

Saszetki tworzone specjalnie na Wasze uroczystości

Maj, czerwiec, lipiec, sierpień… już nie możemy doczekać się ciepłych, słonecznych dni, beztroskich wakacji, długich spotkań z przyjaciółmi w ogrodzie… ale także  tych wszystkich przyjęć, które odbywają się przede wszystkim wiosną i latem.

Bardzo wiele zapytań o personalizowane saszetki na różne uroczystości zainspirowało nas do uruchomienia opcji przygotowania saszetek z herbatą specjalnie na Wasze życzenie.


Śluby, komunie, jubileusze, urodziny, panieńskie, kawalerskie, baby shower….i całe mnóstwo innych powodów do świętowania sprawia wiele radości, ale jest to również czas wielkich przygotowań. Bardzo duży wybór wszelkich gadżetów i dodatków przyprawia o zawrót głowy, natomiast pomysły i wyobraźnia nie znają granic.


Saszetki z herbatą znakomicie nadają się jako drobny upominek dla gości, jako podziękowanie lub dodatek do zaproszeń - takie mieliśmy już dotychczasowe  zamówienia. A może macie jakiś inny ciekawy pomysł na wykorzystanie personalizowanej  saszetki z herbatą?


Personalizowana saszetka oznacza, że dobierzemy dla Was mieszankę herbaty, zgodnie z upodobaniami. Etykieta zawierać będzie wybraną przez Was nazwę, kolorystyka współgrac będzie z pomysłem. Wystarczy skontaktować się z nami i napisać o swoim pomyśle na saszetkę, a my zrobimy co w naszej mocy żeby sprostać pomysłowi:) Minimalna ilość zamówienia to 50 sztuk.

 

 

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu