21 paź 2020 08:46:48

EKOLOGICZNY ZASTĘPCA POJEMNIKA Z KAWĄ LUB HERBATĄ

Masz już dość tony plastikowych opakowań w Twoim domu? Starasz się jak możesz, aby ograniczyć plastik, ale jednak opornie to wychodzi? Bardzo chętnie pomożemy Tobie, a tym samym pomagając naszej planecie. Od niedawna uruchomiliśmy mozliwość zakupu naszych specjaów - w papierowych kubkach z markowym logo. Poznaj właściwości naszych opakowań, aby mieć zawsze pewność, że dbasz o swoje zdrowie, oraz o planetę.

EKO KUBEK

Charakterystyka:

- maksymalna pojemność: 450 ml
- średnica: 90mm
- wysokość: 140mm

Kubek papierowy wykonany został z papieru, który nadaje się do recyklingu. Jest przeznaczony do kontaktu z żywnością oraz stanowi idealne uzupełnienie plastikowego opakowania Veki. Posiada kolorowe nadruki z markowym logo, dzięki czemu będzie cieszył oko oraz swoim wielokrotnym użytkiem - naszą planetę. Jeśli posiadasz już pojemnik Veki na ten smak herbaty bądź kawy – bądź eko, a przy okazji oszczędzaj wybierając jako opakowanie kubek. Po zamówieniu i przesypaniu kawy/herbaty, nasz ekologiczny zamiennik nie musi lądować jako bezużyteczny w koszu. Możesz go zabrać ze sobą do użycia – na plażę, wycieczkę, rodzinny odpoczynek... Przykrywka zapobiegnie wyciekowi zawartości, kiedy będziesz chciał w nim pić napoje. Kubka można używać nie tylko do napojów gorących, ale również do zimnych napojów orzeźwiających z lodem i innymi dodatkami. Świetnie sprawdzi się także do przechowywania suchych produktów. Kształt kubka dostosowany jest do większości uchwytów samochodowych, więc znakomicie sprawdzi się podczas podróży autem... W każdym razie, polecamy wykorzystanie, zamiast wyrzucania:)

VEKI 609

Charakterystyka:

- pojemność: 500 ml
- średnica: 93 mm
- wysokość: 99 mm

Pojemnik ten produkowany jest w Polsce, z plastiku wolnego od BPA. Udogodnieniem jest możliwość mycia w zmywarce do 40 stopni Celcjusza. A co najważniejsze – posiada licencję na przechowywanie żywności. Możliwość mycia, odświeżania oraz przechowywania w nim produktów żywnościowych, czyni go produktem wielokrotnego użytku. Dzięki czemu, raz zakupiony VEK 609 z kawą lub herbatą z naszego sklepu, może zamieszkać w Twoje kuchennej szafce na lata. Dzięki naszej wprowadzonej nowości „EKO KUBEK”, możesz uzupełniać VEKI, jak tylko skończy Ci się ulubiona kawa, czy herbata. U nas nic się nie marnuje, nie musisz wyrzucać plastikowego pojemnika do kosza, wystarczy że go zachowasz, domówisz uzupełnienie kawy lub herbaty w eko kubku, a następnie przesypiesz. Dzięki takiej opcji, Twoje ziarna oraz susz herbaciany zawsze będą miały odpowiedni aromat, smak oraz konsystencję.

Pamiętaj, jeśli posiadasz w swoim wyposażeniu kuchennym plastikowe opakowania, staraj się je wykorzystywać do maksimum, do momentu aż staną się bezużyteczne. Dzięki takim nawykom, jesteśmy w stanie chronić nasza planetę, a tym samym lepsze życie naszych bliskich oraz swoje własne. Kupując w naszym sklepie VEKI z kawą lub herbatą, zatrzymaj go, a przy kolejnym zakupie wybierz pojemnik uzupełniający - EKO KUBEK. Spokojnie będziesz go mógł wykorzystać jako pojemnik na wynos. Zaoszczędzi nam tym nie tylko Twój portfel, ale także staniesz się człowiekiem dbającym o naturę. Małymi krokami dojdziemy do wspólnego celu, jakim jest ochrona naszej planety. Do dzieła!

napisała Kamila

Twój komentarz* wymagane pola