8 mar 2019 10:04:19

Wiosno! Czas start

Mimo, iż w ostatnich latach zimy nie dają nam się tak mocno we znaki, to  i tak większość z nas
z niecierpliwością czeka na sezonową zmianę garderoby – ciepłe kurtki, szaliki i czapki znowu trafią w najodleglejsze zakamarki naszych szaf, a my z radością odchudzimy codzienne stylizacje. Czy też nie możecie się już tego doczekać ?

Tak to już bywa, że wraz z pierwszymi promieniami słońca dostajemy zastrzyk pozytywnej energii, chce nam się trochę więcej niż zwykle – pojawiają się nowe pomysły, możliwości, snujemy nowe plany na przyszłość. Często ponownie weryfikujemy noworoczne postanowienia, zwłaszcza te, które wymagają od nas nieco większego zaangażowania.

Potrzebujemy sporo sił do ich realizacji – skąd ją wziąć ? Warto w tym okresie połączyć przyjemne
z pożytecznym i wspomóc się dobroczynnymi właściwościami herbat oraz ziołowych i owocowych naparów. Nie tylko wprawią nas w dobry nastrój, ale też pomogę przygotować nas na zbliżające się, cieplejsze dni.

Dobre jakościowo zielone, owocowe i ziołowe herbaty mają wiele cennych składników, z których warto korzystać wprowadzając je do naszego menu w postaci pysznych, ciepłych lub zimnych napojów - wiosenne smaki i aromaty doskonale się do tego nadają.

Herbatki te mogą pomóc nam w oczyszczaniu, odchudzaniu, wesprzeć nas w walce ze starzeniem się organizmu albo też po prostu dostarczą nam cennych witamin, wzmocnią nas i pobudzą do działania.

Co dla Was przygotowaliśmy ? Specjalne skomponowane wiosenne zestawy (klik) –  ucieszą zarówno wieloletnich herbacianych smakoszy jak i tych, którzy szukają odmiany i nowych, niecodziennych smaków…

Wszystkiego wiosennego !

napisała Monika

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu