Wysyłka i płatności

Czas realizacji zamówienia

Zamówienia składane w sklepie Cup&You  realizowane są wyłącznie w dni robocze. Zamówienia składane w soboty, niedziele i święta realizowane są pierwszego kolejnego dnia roboczego. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości zamówienia. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu wpłaty (każdego dnia roboczego do godz. 12:00)

Czas oczekiwania na przesyłkę wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Dostawa towaru do Klienta odbywa się za pośrednictwem kuriera firmy DHL, w dni robocze od poniedziałku do piątku.

Formy płatności dostępne w naszym sklepie: 

  • Pobranie - należność regulowana jest w momencie dostarczenia przesyłki przez kuriera w miejsce doręczenia.
  • Przedpłata ( przelew online) - rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem serwisów Przelewy24 lub PayPal.
  • Przedpłata ( przelew tradycyjny) - przesyłki opłacone przelewem lub kartą płatniczą są realizowane po otrzymaniu płatności na konto: ING Bank Śląski 42 1050 1487 1000 0092 3262 4883 

Do wartości zamówienia doliczana jest kwota odpowiadająca wybranemu przez Klienta sposobowi przesyłki i płatności. Opłata za przesyłkę zamówienia jest zawsze taka sama – niezależnie od ilości zamówionych towarów.

Dostępne metody oraz koszty przesyłki zakupionych produktów:

  • Przedpłata: 15 PLN
  • Pobranie: 20 PLN

Przesyłki kurierskie obsługuje firma :  DPD, INPOST