Miło Cię spotkać!

Cup&You jest polską marką, którą tworzymy od 2016 roku. Nasze produkty podążają za obowiązującymi trendami na rynku, jednakże zawsze zwracamy uwagę, aby charakteryzowały się BARWNOŚCIĄ, DYNAMIKĄ I RADOŚCIĄ. Podczas ich powstawania wychodzimy poza utarte na rynku kawy i herbaty schematy. Dobór herbacianych mieszanek oraz wybór kaw, które Tobie proponujemy, powstał po wielu testach i próbach, a także przy uważnym wysłuchaniu opinii klientów. Gwarantujemy, że ZAWSZE JAKOŚĆ jest dla nas kluczowym wyznacznikiem.

Wierzymy, że piękne opakowania i najwyższej jakości produkt tworzą spójną całość. Chcemy żeby produkty Cup&You przynosiły radość i umilały czas. Pragniemy aby klient mógł rozkoszować się wspaniałym smakiem najlepszej jakości produktów, a także miał do wyboru szeroki wachlarz różnorodnych smaków.

W każdy etap naszej pracy wkładamy mnóstwo serca i staranności, począwszy od pomysłu na opakowania po zapakowania paczki. Produkty Cup&You powstają w Polsce. To tutaj konfekcjonowane są mieszanki, tutaj komponujemy prezenty oraz zestawy, tutaj pakujemy zamówienia i przesyłki dla naszych klientów.

Chcesz otrzymać 5% zniżki na zakupy?
Zapisz się do naszego newslettera!