27 maj 2021 08:28:51

ŚLUBNE PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I GOŚCI WESELNYCH

Ślub to bardzo ważna uroczystość w życiu Pary Młodej, zatem nic dziwnego, że chcą oni w tym podniosłym dniu czuć bliskość swojej rodziny i przyjaciół. Obecność weselnych gości jest ogromnym wsparciem dla nowożeńców, mogą dzielić się niezwykłymi emocjami związanymi z zaślubinami razem z najbliższymi. Warto więc w dobrym stylu podziękować gościom weselnym za przybycie, tak samo jak nie należy zapominać o rodzicach pary młodej. W większości przypadków, to dzięki nim zaślubieni mogą cieszyć się tym wyjątkowym stanem. W dzisiejszym artykule przeczytasz, jak ciekawie i oryginalnie podziękować bliskim za przybycie na przyjęcie weselne, oraz rodzicom za trud, bezinteresowną miłość, wychowanie oraz nieocenioną pomoc w organizacji ślubu. Zostań z nami do końca!

PODZIĘKOWANIA DLA GOŚCI WESELNYCH

Podziękowania ślubne dla gości to drobny, ale bardzo miły i wzruszający gest, który z pewnością docenią i zapamiętają najbliżsi Pary Młodej. Większość par stoi przed nie lada wyzwaniem wybrania upominków na podziękowania ślubne. Powinien to być drobiazg, który będzie przypominał o tym ważnym dniu, przywodząc na myśl miłe wspomnienia z imprezy weselnej. Najpopularniejsze to pudełko z ciastem, butelka alkoholu, a ostatnio nawet wspólne zdjęcie oraz magnesy na lodówkę. My stawiamy na coś bardzo praktycznego, a zarazem eleganckiego i w dobrym guście. Mając na uwadze różne gusta dotyczące tego, jak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień, oferowane przez nas podziękowania ślubne dla gości dostępne są w małych, estetycznych słoiczkach (klik). Ponadto idealnie wpasowują się zarówno w elegancki klimat wesela, klasyczny jak i boho. Delikatne elementy obecne na dedykowanej etykiecie, a do tego susz herbaciany, to idealny pomysł, aby podziękować gościom za przybycie dobrym smakiem.

Kolejny uroczy dodatek, obecny przy każdym talerzu, już na samym początku imprezy to malutkie, jednorazowe saszetki z białą, różaną herbatą o delikatnym smaku (klik). Elementy dekoracyjne obecne na opakowaniu zachwycą, a jednocześnie wzruszą swoją oryginalnością. Taki podarek z pewnością każdy z gości zapamięta na długi czas, i z chęcią powróci myślą do najlepszych momentów z wesela, podczas porannego picia herbaty. Jednorazowe saszetki z herbatą to także dobry pomysł na miły upominek dla przyjaciółek, organizujących wieczór panieński. Coraz więcej przyszłych mężatek decyduje się na kupno niespodzianek dla uczestniczek imprezy. 

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Podziękowania ślubne dla rodziców są jak najbardziej mile widziane. To miły gest, dziękujący za pomoc, wsparcie i dobre serce włożone w wychowanie. Dla większości moment podziękowań, to najbardziej wzruszająca chwila przyjęcia weselnego. Jeśli chcesz, aby zapadła ona w pamięci bliskich na długi czas, postaraj się o wzruszające prezenty dla rodziców. Herbata, jako symbol odprężenia i relaksu, będzie smakowało jeszcze lepiej, jeśli zostanie wręczona przez Państwa Młodych z miłością i wdzięcznością. Sypany upominek o cudownym aromacie, umieszczony w słoiczku z białą, ślubną etykietą, będzie bardzo osobistym pomysłem na podziękowania dla rodziców.

Kolejny aromatyczny prezent, który zadowoli rodziców Pary Młodej to podłużne, białe pudełeczko z 20 saszetkami z kawą lub herbatą. Dzięki swoim poręcznym wymiarom, idealnie nada się jako dodatek do kosza prezentowego. Dopasowana etykieta, w delikatnych kolorach dostosuje się do każdego stylu, w jakim został wykonany główny prezent dla rodziców. Kawa dla taty, a herbata dla mamy? Każdego ranka świetnie się uzupełnią, podczas porannego rytuału picia tych trunków, a ulubione smaki zostaną zapamiętane na długi, długi czas.

Staramy się, aby najważniejszy dzień w życiu był niezapomniany, oraz aby goście opuszczający imprezę weselną wychodzili z uśmiechem i zadowoleniem. Każdy z naszych oferowanych zestawów zawiera ciekawe smaki, oddające charakter wesela w każdym stylu. Uniwersalność, a zarazem oryginalność i praktyczność to cechy, które posiadają nasze produkty. Podziękuj bliskim za przybycie w czarującym i aromatycznym stylu. Kawa i herbata w dłoń drodzy goście, wesele czas zacząć!

Wszystkie ślubne inspiracje znajdziesz tutaj (klik)

napisała Kamila

Twój komentarz* wymagane pola