p>

7 maj 2019 10:43:32

26 MAJ - czyli Dzień Matki

Jest taki dzień w kalendarzu, o którym naprawdę nie można zapomnieć. Jest taki dzień, kiedy to laurki od dzieci powstają w ponadprzeciętnej ilości, a wielu z nas uświadamia sobie, że dla kogoś nadal pozostaliśmy dziećmi, niezależnie od tego, ile wiosen już za nami;)

Dzień Matki …. i nasze kochane mamy - kochające bezwarunkowo, z niepowtarzalną cierpliwością.  One również czekają w tym dniu na nasz drobny gest i dobro słowo, które wtedy nabiera wyjątkowego znaczenia.  Warto pokazać, że o nich pamiętamy niezależnie od dzielących nas spraw czy kilometrów oraz, że doceniamy każdą chwilę, którą poświęciły dla nas.

Specjalnie z tej okazji  przygotowaliśmy kilka upominków, które pozwolą wyrazić nasze uczucia (klik). A jeśli w tym szczególnym dniu nie możesz spotkać się z kochaną mamą – wtedy skorzystaj z bezpłatnej opcji prezentowej i wyślij upominek bezpośrednio do niej (klik).  Wyobraź sobie minę mamy, gdy odbierze niespodziewaną przesyłkę… Pewnie niejedna sentymentalna łezka uzupełni ilość płynu w filiżance herbaty, którą zaparzy… I o to właśnie chodzi!

 26 maja tuż tuż. Który aromatyczny i pachnący upominek wybierzesz dla swojej Mamy?

Twój komentarz* wymagane pola

Zapisz się do newslettera
Odbierz 10% rabatu