Upominek dla każdego Chłopaka i za każdą cenę!

Dzień Chłopaka tuż tuż! Z doświadczenia wiemy, że damska część społeczeństwa poświęca dużo więcej czasu na znalezienie najlepszego prezentu dla Niego. Początek września jest więc pracowitym okresem poszukiwań. Drogie Panie, z chęcią pomożemy Wam znaleźć idealny podarunek dla każdego Chłopaka, który nie będzie kosztował Was połowę wypłaty. W Cup&You znajdziecie aromatyczne, słodkie i kolorowe prezenty, które wpasują się w każde gusta. Wierzymy, że upominek od serca nie musi kosztować milionów monet. Przekonaj się i Ty!

Braci się nie wybiera…

… i choć czasem cierpliwość do tych młodszych szybko się kończy, skoczyłybyśmy za nimi w ogień. Tak jest. To właśnie Ci najmłodsi najbardziej cieszyć się będą z podarunku na Dzień Chłopaka. Planowałaś wręczyć im coś słodkiego, ale zwykła czekolada brzmi jakoś nudno? Pomyśl o kolorowych, czekoladowych lizakach na patyku lub czekoladowej bombie niespodziance (klik), która zalana mlekiem, eksploduje kolorowymi piankami lub słodkimi malinami. Drobny, ale efektowny podarunek dla tych najmłodszych.

Rozpieszczasz swojego braciszka do granic możliwości? Na to też coś się znajdzie. Kolorowy Box for Boys (klik) będzie fajnym pomysłem na prezent na Dzień Chłopaka. Odpowiednio dobrane owocowe mieszanki dla najmłodszych, kolorowe lizaki z czekolady rzemieślniczej i bajkowy kubek w dinozaury, zapakowane w box, który rozjaśni każdą młodą buzię!

Dla tych większych też coś się znajdzie!

Nie oszukujmy się. Spora część starszych braci z zazdrością patrzyłaby na tych młodszych, którzy z niepohamowaną radością będą czekać na to, co kryje ich czekoladowa bomba. Dobrze wiemy, że oni też chcieliby taką dostać. Miej to na uwadze!

Dla braci-herbaciarzy i braci-kawoszy mamy też coś specjalnego. Dedykowane zestawy pełne aromatycznych saszetek z najlepszej jakości herbatą sypaną oraz kawą Arabica w przeróżnych smakach (klik). Od najmniejszych z 10 saszetkami, aż po bogate boxy prezentowe w każdej cenie, które oprócz przydatnych akcesoriów, zawierają też bomby niespodzianki i inne czekoladowe dobroci.

Męski Men’s box dla Twojego Mężczyzny

Kupując prezenty na Dzień Chłopaka, zwykle w pierwszej kolejności myślimy o naszych wybrankach serca. Tak jak my Kobiety możemy spodziewać się bukietu tulipanów na Dzień Kobiet, tak nasi Mężczyźni pewnie szykują się na kolejną parę skarpetek bądź bokserek ze śmiesznym nadrukiem. Może jednak w tym roku postawić na bardziej oryginalny prezent dla Chłopaka? Oprócz wyżej wspomnianych boxów dla Niego, swojemu ukochanemu możesz wręczyć przepełniony miłością Lovebox (klik). Dzień Chłopaka to przecież kolejna z licznych okazji na to, by wyznać swoje uczucia do Niego. Kolekcje z motywem serc i specjalnie skomponowane zestawy dla dwojga pomogą Wam świętować tak, jak trzeba – spędzając wspólnie czas na pogaduchach przy kawie lub herbacie!

Ile Chłopaków, tyle prezentów!

Zdarza się, że mamy w swoim życiu więcej chłopaków, których chciałybyśmy obdarować z okazji ich święta. Mowa tu o przyjacielu, pomocnym koledze z pracy czy kolegach z klasy, którym zgodnie z tradycją, również wręcza się małe co nieco. Budżetowy prezent to wcale nie gorszy prezent! Zobacz naszą ofertę i przekonaj się, że drobne upominki cieszą tak samo! Pomyśl o kreatywnym opakowaniu, śmiesznych życzeniach i patrz jak dzieje się magia prezentów od serca.

napisała Monika