8 uniwersalnych zestawów prezentowych, które podarujesz na każdą okazję!

Są w ciągu roku takie okazje, na które pomysł na prezent nie jest aż tak oczywisty. Co innego urodziny, imieniny czy Dzień Matki, a co innego, gdy potrzebujemy prezentu na bardzo osobiste wydarzenie lub najzwyczajniej w świecie chcemy stworzyć niezwykłą okazję z najzwyklejszego dnia i sprawić bliskiej osobie trochę radości. Sprawdź nasze propozycje na uniwersalny prezent, który uczyni każdą ze stworzonych przez Ciebie okazji wyjątkową!

Tea gift set 

Są takie momenty w naszym życiu i w życiu bliskich nam osób, które aż się proszą o symboliczny podarunek, by dodać swoją porcję radości. Czy będą to zaręczyny ukochanej przyjaciółki, kupienie wymarzonego mieszkania czy jakakolwiek inna okazja, z której będziecie chcieli uczynić wyjątkowe wspomnienie.

Tea gift set to zestaw herbat stworzony z wyjątkowych mieszanek takich jak Szczęście, Miłość, Zdrowie czy Przyjaźń. Całość skrzętnie zamknięta jest w eleganckim pudełku ze stylową owijką, która sprawdzi się zarówno na doniosłą okazję, jak i na osobiste wydarzenia, które w szczególny sposób zapiszą się w pamięci osoby obdarowanej.

Jak życzyć Powodzenia?

Tak wiele jest w naszym życiu momentów, w których wsparcie naszych bliskich jest nam niewyobrażalnie potrzebne. Zaczynając od pierwszych dni w nowej szkole, wyjazdu na studia albo zakończenia pewnego etapu w życiu i zmianę pracy. W takich sytuacjach zwykle mamy pewne obawy co do przyszłości i możemy czuć swego rodzaju dyskomfort psychiczny związany ze zmianą. Drobny upominek z wyraźnym „Powodzenia!” będzie dawką pozytywnej energii i doda pewności bliskiej Ci osobie. Taki zestaw herbat to uniwersalny prezent do 30zł, a może sprawić, że ktoś poczuje się pewniej i z podniesioną wysoko głową ruszy naprzeciw wyzwaniom!

Zestaw herbat THANK YOU, czyli jak ważna jest wdzięczność

Nie od dziś wiadomo, że wyrażanie wdzięczności buduje relacje, poprawia samopoczucie, skupia nasze myśli na docenianiu tego, co mamy, a także motywuje do kontynuowania pozytywnych relacji z drugą osobą. Jednym ze sposobów wyrażania wdzięczności jest drobny upominek. Nasza propozycja to dedykowany zestaw herbat w torebce. Do wyboru są dwa warianty - Dziękuję. Zestaw herbat z podziękowaniem oraz zestaw z kolekcji THANK YOU. Niezależnie od wybranej przez Ciebie szaty graficznej prezentu, w środku znajdzie się 10 saszetek z wysokogatunkową herbatą liściastą różnego rodzaju. Wartościowy podarunek w wyjątkowej formie na każdą szczególną okazję.

Zestaw herbat z gratulacjami

Nic tak nie cieszy jak wspólne celebrowanie osiągnięć i przełomowych momentów w naszym życiu. Wśród pomysłów na prezent na każdą okazję koniecznie znaleźć się musi propozycja na gratulowanie w wyjątkowym stylu. Dedykowany zestaw z herbatą liściastą będzie miłym gestem z okazji m.in. zaręczyn przyjaciela, zaliczenia egzaminu czy ukończenia szkoły. Tym sposobem jeszcze bardziej pomnożysz radość z każdego z tych ważnych wydarzeń.

Zestaw herbat w drewnianej skrzynce 

Piękna, drewniana skrzynka marki Cup&You z solidnym zamknięciem, a w środku aż 60 saszetek z bogactwem herbacianych smaków. To już prezent na wyjątkową okazję jaką jest ślub, jubileusz czy okrągła rocznica urodzin. Równie dobrze sprawdzi się jako podziękowanie dla rodziców w dniu ślubu. Taki wybór to wyjątkowo praktyczna opcja, która z pewnością posłuży obdarowanym na co dzień.

Idealny prezent na każdą okazję

W ciągu roku nadarzają się okazje, gdy uniwersalny prezent będzie tym, czego szukamy. Czy to niespodziewany podarunek na Dzień Przyjaciela, wspólne celebrowanie drobnych sukcesów czy też najzwyklejszy prezent „bez okazji”. Warto świętować takie momenty i tworzyć kolejne miłe wspomnienia. Na każdą z tych okoliczności możesz wręczyć nasze Herbaty polecane. Kolorowe opakowanie wpisze się znakomicie w związane z okazją pozytywne emocje, a specjalny dobór herbacianych mieszanek sprawi, że taki prezent zapisze się na długo w pamięci bliskiej Ci osoby.

Jeśli na wybraną przez Ciebie okazję szukasz czegoś mniejszego i równie wartościowego, zdecyduj się na Zestaw herbat Bestsellery Cup&You – pakiet równie kolorowy, równie aromatyczny i co najważniejsze, od serca!

 

Pamiętaj, że dawanie niespodziewanych prezentów z pozoru błahej czy nietypowej okazji, daje jeszcze więcej radości! To szczery gest, który ma moc tworzenia trwałych wspomnień, wzmacniania relacji i szerzenia szczęścia. Nie czekaj więc na specjalną okazję — śmiało zaskocz kogoś przemyślanym prezentem już dziś!

napisała Monika