co kupić na Dzień Chłopaka

Kreatywny prezent na Dzień Chłopaka może stanowić nie lada wyzwanie, jeśli zdecydujemy się na coś bardziej wyszukanego, niż kolejna para skarpetek czy standardowa czekolada. W takiej sytuacji, tak samo jak Panowie na Dzień Kobiet, musimy włożyć w to więcej wysiłku. Teraz możesz znaleźć ciekawy prezent dla Chłopaka w każdym przedziale cenowym – do 50, 100 i 150zł. Znajdzie się również kilka dodatków na prezent na Dzień Chłopaka w klasie. Przejrzyj nasze inspiracje na upominek na 30. września i wybierz coś dla swoich bliskich i nie tylko!

Prezent na Dzień Chłopaka do 50zł

Już w takiej kwocie można podarować coś wyjątkowego z okazji Dnia Chłopaka. W Cup&You znajdziesz dedykowane zestawy prezentowe. 10 saszetek z przeróżnymi smakami kaw lub 10 saszetek z herbatą sypaną różnego rodzaju, każdy pakiet w cenie 31zł. Oba warianty zapakowane są w ozdobne torebki, stworzone z myślą o takich właśnie okazjach. Jeśli martwi Cię to, jak zapakować prezent na Dzień Chłopaka, takie rozwiązanie może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Oprócz torebki z kawą lub herbatą, w tym zakresie cenowym zmieści się również jeden z naszych słodkich dodatków. Dobierz do zestawu dla Chłopaka pysznego czekoladowego lizaka lub czekoladową bombę niespodziankę, która po rozpuszczeniu w mleku zamienia się w gorącą czekoladę.

Inną propozycją na prezent do 50zł będzie duży czekoladowy pad dla fanów gier, czekoladowa śruba z nakrętką dla wielbicieli majsterkowania lub czekoladowa podkowa na szczęście.

Prezent na Dzień Chłopaka do 100zł

W tej kwocie możesz wzbogacić swój prezent dla Niego o jeden z naszych kolorowych kubków! Do zestawu z kawą polecamy kubek Happiness Coffee lub kubek Wake up Coffee. Do herbacianego zestawu na Dzień Chłopaka możecie dopasować jeden z kubków z zaparzaczem. Taki set pozwoli od razu zabrać się do próbowania.

W prezent do 100zł wpiszą się również dwa z naszych boxów prezentowych. Men’s Box Twoje zdrowie! oraz Men’s Box Wyborny Degustator, do którego w tej kwocie zmieści się również elegancka torba firmowa Cup&You. I cyk – problem z tym, jak zapakować prezent na Dzień Chłopaka rozwiązany. Każdy z boxów sam w sobie jest na tyle zdobny, że nie będzie wymagać dodatkowego pakowania. Sprawdź sama!

Prezent na Dzień Chłopaka do 150zł

 Przy takim budżecie można już pokusić się o stworzenie swojego własnego zestawu z wyżej wymienionych produktów. Wybierz bazę jaką będzie zestaw z kawą lub herbatą, a następnie dobierz upatrzony kubek, ewentualne akcesoria do parzenia, a na koniec coś słodkiego.

W naszej ofercie dostępne są również dwa kolejne boxy prezentowe z aromatyczną zawartością. Men’s Box Herbaciany Elegancki oraz Men’s Box Dzik na kawę. Dla prawdziwego amatora herbacianych naparów znajdzie się również największy pakiet z saszetkami – piękna drewniana skrzynka z 60 różnymi mieszankami herbat.

Pomysł na Dzień Chłopaka w szkole

Każdy z nas pamięta celebrowanie 30. września w szkolnej ławce i te słynne paczuszki ze słodkościami dla kolegów. Jeśli Twoje dziecko lub któreś z rodzeństwa szuka pomysłu na Dzień Chłopaka w klasie, zajrzyj na naszą stronę ze słodkimi podarunkami. Tam znajdziesz przeróżne warianty smakowe czekoladowych lizaków, w tym także te z kolorowymi posypkami, a nawet z piankami marshmallow. Będzie to wyjątkowo uroczy dodatek do podarunków organizowanych dla kolegów z klasy.

Dzień Chłopaka świętować będziemy 30. września, pora więc poważniej pomyśleć już o prezencie dla chłopaka, brata czy kolegi lub przyjaciela. Na który z wyżej wymienionych wariantów zdecydujesz się w tym roku? Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, zawsze możesz kontaktować się z nami, a my pomożemy Ci znaleźć odpowiedni prezent na Dzień Chłopaka.

napisała Monika