Co ma herbata do bukietu kwiatów z okazji Dnia Nauczyciela?

14. października – Dzień Edukacji Narodowej, bardziej znany nam jako Dzień Nauczyciela. To święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych, którzy dbają o to, by placówki oświatowe działały tak, jak powinny. To okazja do tego, by docenić starania wszystkich osób czuwających nad naszą edukacją od najmłodszych lat. Jak zrobić to z sercem i jednocześnie w elegancki sposób, który nie wprawi w zakłopotanie? Przekonaj się kolejny raz, dlaczego kawa i herbata są odpowiednim podarunkiem na takie okazje. Daj się zainspirować i znajdź gustowny prezent na Dzień Nauczyciela!

Bo liczy się gest!

Nasi nauczyciele i wychowawcy często są skrępowani przesadzonymi prezentami, które czasem dostają. Zgodnie z prezentowym savoir vivre, biżuteria, perfumy, wypad do spa czy każdy inny drogi podarunek jest nie na miejscu. Z tego względu, na Dzień Nauczyciela najczęściej stawiamy na bukiet kwiatów, czekoladki i w przypadku młodszych klas - ręcznie malowaną przez dzieci laurkę. Taki prosty gest w zupełności wystarczy, by wywołać uśmiech na twarzy nauczyciela czy wychowawcy.

Nauczyciele to herbaciarze i kawosze z krwi i kości

Z jakimi atrybutami kojarzy Ci się wchodzący do klasy nauczyciel? Z dziennikiem pod pachą i oczywiście kubkiem w ręku! Tak samo spotyka się ich na dyżurach w trakcie przerw oraz w trakcie okienek w pokoju nauczycielskim. Masz tu gotowy pomysł na prezent na Dzień Nauczyciela. Kawy i herbaty nigdy nauczycielom za dużo. Co jak co, ale tylko oni wiedzą jak wiele nocy zarwali siedząc nad naszymi kartkówkami. Możesz zastąpić w tym roku tradycyjny bukiet kwiatów zestawem kaw lub herbat najwyższej jakości!

W Cup&You znajdziesz aromatyczny prezent w sam raz na Dzień Nauczyciela. Okaż swoją wdzięczność za cały ich trud i zaangażowanie, za pomocą zestawów z kolekcji THANK YOU! Dostępne są zarówno w herbacianej (klik) jak i kawowej (klik) wersji. Małe i duże. Dla wychowawcy i nauczyciela, który szczególnie wyróżnia się troską o swoich uczniów, trafionym prezentem będzie elegancki box z kawą i herbatą (klik), uroczy box ze świecą sojową (klik) lub gustowny Thank you box (klik) z dodatkami. Taki bogaty zestaw podarunkowy możesz otrzymać już w cenie dużego bukietu kwiatów! Postaw na praktyczny i bardziej trwały prezent na Dzień Nauczyciela niż tradycyjna wiązanka, która przetrwa zaledwie kilka dni. Dla zafiksowanych na punkcie herbaty pedagogów mamy również solidną porcję aromatycznych saszetek w drewnianej skrzynce (klik), która wystarczy na dłuższy czas.

Nie zapomnij o cichych bohaterach szkolnych murów!

Tak jak wspomnieliśmy na wstępie, Dzień Edukacji Narodowej to nie tylko święto nauczycieli. To także dzień, w którym możemy docenić trud pozostałych pracowników szkoły. Zawsze witającą nas uśmiechem Panią sekretarkę, przemiłe Panie w szkolnej stołówce, a także gadatliwego Pana woźnego, który zawsze chętnie zamieni z nami parę słów. Oni również są tam dla nas i starają się zapewnić nam odpowiednie warunki do nauki. Bez nich szkoła nie byłaby już taka sama!

Ktoś może powiedzieć, że bycie nauczycielem to praca jak każda inna. Jest Dzień Elektryka lub Dzień Pracownika Biurowego, a przecież im nie wręczamy upominków. Praca Nauczyciela to coś więcej. Oni towarzyszą nam już od najmłodszych lat i również biorą aktywny udział w naszym wychowaniu. Często wkładają w to dużo serca, czasu i cierpliwości. Przywiązują się do swoich uczniów prawie jak do swoich własnych dzieci i mocno angażują się w ich wykształcenie. Właśnie za to dziękujemy im w Dniu Nauczyciela. Za wszystko to, co jest ponad sztywnym wypełnianiem obowiązków w pracy. Podarunek w formie herbacianego bukietu aromatów będzie więc pomysłem na piątkę!

napisała Monika